קפסולות אספרסו 100% קולומביה

קפסולות אספרסו 08

100% קפה מזני ערביקה Single Origen מקולומביה, המתאפיין בטעמים עשירים של שוקולד חלב, אפרסק, חמיצות ופירותיות מעודנות וסמיכות גבוהה. הפולים גדלים על קרקע גבוהה, המכילה עושר של מינרליים ונקטפים באופן ידני וסלקטיבי.

קפה 100% קולומביה מסדרת ארצות הקפה, הינו חלק מפרויקט הקיימות של שטראוס קפה "More Than a Cup" התומך בחוות נשים ומעניק להן הכשרה חקלאית, הדרכה ומספק להן ציוד חקלאי דוגמת שולחנות ייבוש של פולי הקפה לאחר הקטיף. כשאתה רוכש את הקפה, אתה מאפשר לנו להמשיך לתמוך בחוות הנשים ולהעניק להן הזדמנות לעתיד טוב יותר.

לפרטים נוספים
intensity box size cup size
במלאי
SKU
349117
17.00 ₪
בחירת כמות

פרטים נוספים

קפה המגיע מאזור הגידול הנחשב HULIA  שנמצא בדרום-מערב קולומביה. גובה הגידול 1600 עד 1900 מטר.

אזור זה מאופיין באקלים ייחודי שבו הטמפרטורה 18 מעלות צלסיוס על פני כול השנה, גובה גידול רם  בין אזורי ההרים של מזרח ומרכז קולומביה ואדמה וולקאנית פורייה המכילה עושר של מינראליים. מיני הקפה שגדלים באזור זה הינם   Caturra ( 80%)  ו-  Castillo ( 20% )

הקפה גדל בחוות נשים השייכת לקואופרטיב COONCENTRALS הנחשב הגדול ביותר באזור זה. עם הבשלת הדובדבן הקטיף נעשה ידני באופן סלקטיבי ומיד לאחר קילוף הקליפה האדומה עובר שטיפה מלאה וייבוש איטי בשמש.

תנאי האקלים והקרקע הייחודיים מאפשרים הבשלה איטית של פולי הקפה, אלו מניבים עושר טעמים של שוקולד חלב, אפרסק. חמיצות ופירותיות מעודנים וסמיכות טובה.

הקפה עובר קלייה איטית בטמפרטורה בינונית היוצרת אספרסו מאוזן, מלא עם מרקם קטיפתי.

 • פרופיל ארומטי :
  פירותי
  דרגת חוזק :
  חזק
  נטול קפאין :
  לא
 • משקל :
  5 גרם

אנחנו מתחייבים שהקפה האהוב עליך יגיע הכי מהר שרק ניתן...

עד 7 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה ולכל הארץ.

- השליח ייצור עמכם קשר על מנת לתאם את הגעתו כאשר שעות המשלוחים הן 8:00-20:00 

- ייתכנו עיכובים בהגעת השליח במידה ומדובר ביישובים מרוחקים: אילת, יישובי הערבה, יישובים מעבר לקו הירוק ואזור רמת הגולן.