קפסולות

 • מוזמנים ליהנות ממגוון קפסולות אספרסו בדרגות חוזק שונות המכילות קפה איכותי ממדינות הקפה המובחרות בעולם ומתאימות לשימוש בכל מכונות נספרסו.

10 פריטים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד
 1. קפסולות אספרסו בטעם אגוזי לוז

  איזון מושלם בין טעמי קפה מעודנים וטעמים מודגשים של אגוז לוז.

  תערובת אספרסו המשלבת פולי קפה נבחרים ממרכז ודרום אמריקה המקנים למשקה מלאות קטיפתית עם טעמים של שוקולד מריר ודגנים.

  התערובת מאופיינת בקרמה גבוהה, יציבה וקטיפתית בצבע אגוז.

  מומלץ לשתייה כקפוצ'ינו

  17.00 ₪
 2. קפסולות אספרסו 12

  תערובת חזקה ועוצמתית המשלבת פולי ערביקה ורובוסטה נבחרים מאיי אינדונזיה.

  התערובת עוברת קלייה איטית בטמפרטורה נמוכה ומתאימה במיוחד לאספרסו עוצמתי, בעל גוף מלא ומרירות המזכירה שוקולד מריר עשיר. 

  17.00 ₪
 3. קפסולות אספרסו 11

  תערובת המשלבת פולי ערביקה ורובוסטה העוברים קלייה איטית בטמפרטורה גבוהה כך שמתקבל אספרסו בעל עוצמה גבוהה ומרירות שמזכירה שוקולד מריר יחד עם איזון של מירקם חלק וגוף מלא.

  17.00 ₪
 4. קפסולות אספרסו 10

  תערובת אספרסו חזקה המורכבת מזני ערביקה מדרום אמריקה, ומרכז אמריקה כמו גואטמלה ומזרח אפריקה המשתלבים בצורה נפלאה עם פולי רובוסטה איכותיים ויוצרים טעם עשיר המשלב חמיצות ופירותיות. מומלץ להכנה כאספרסו קצר או ארוך. 

  17.00 ₪
 5. קפסולות אספרסו 09

  שילוב של זני ערביקה ממרכז ודרום אמריקה יחד עם זני רובוסטה מאסיה, היוצרים טעמים עשירים וארומטיים. הקלייה המדויקת מעניקה למשקה גוף מלא, ניחוחות יין פירותיים וחמיצות עדינה.

  17.00 ₪
 6. קפסולות אספרסו 08

  שילוב של זני ערביקה ממרכז ודרום אמריקה יחד עם זני רובוסטה מאסיה היוצרים עושר של טעמים והרמוניה מושלמת בין מרירות וחמיצות. הקלייה מעניקה גוף מלא וניחוחות קקאו ותבלינים. נפלא לשתות כאספרסו ארוך או עם חלב מוקצף לקפוצ’ינו מושלם.

  17.00 ₪
 1. קפסולות אספרסו 07

  100% קפה מזני ערביקה המגיע מיבשות שונות ויוצר פסיפס עשיר והרמוני של טעמים במתיקות קרמל, חמיצות ופרחוניות מודגשת. מותאם לחובבי האספרסו בעוצמה בינונית ומאוד ארומטי בעיקר בהכנת אספרסו ללא תוספות.

  17.00 ₪
 2. קפסולות אספרסו 06

  100% קפה מזני ערביקה Single Origen מברזיל. תנאי הגידול הייחודים מקנים לטעם הקפה מלאות קטיפתית עם נגיעות של שוקולד ואגוזיות. פולי הקפה הינם מזן "בורבון" שהינו אחד משני מני הערביקה המקוריים יוצרים איזון טעמים הרמוני ומושלם של מלאות וחמיצות יחד עם מתיקות מעודנת.

  17.00 ₪
 3. קפסולות אספרסו בטעם וניל

  איזון מושלם והרמוניה של טעמים המשלבים ארומה נפלאה, פרחונית ומציקות בטעם וניל יחד עם תערובת אספרסו ייעודית המשלבת פולי קפה נבחרים ממרכז ודרום אמריקה.

  תערובת הקפה מקנה למשקה מלאות קטיפתית, קרמה גבוהה ויציבה בצבע אגוז.

  נפלא לשתיה כקפוצ'ינו מפנק...

  17.00 ₪
 4. קפסולות אספרסו נטול קפאין

  100% קפה מזני ערביקה מדרום אמריקה. מותאם לחובבי אספרסו נטול קפאין בעוצמה חזקה וארומטית. תערובת זו משלבת זן ערביקה מברזיל המקנה לקפה מלאות וסמכות של טעמי אגוז עם מתיקות של קרמל בשילוב עם זן קולומביה המאופיין בארומה וחמיצות מעודנת. מושלם לאוהבי אספרסו ארוך או עם תוספת של מעט חלב.

  17.00 ₪

10 פריטים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד