אתר זה עושה שימוש בעוגיות בהתאם למדיניות הפרטיות לסגירה

מכונות לעסקים

הצג כ- גריד תצוגה רשימה

פריטים 1-8 מ13

דף
לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד
 1. מכונת קפה אוטומטית Melitta Barista

  מכונת קפה אספרסו חדשנית מדגם Brista של חברת Melitta  הגרמנית , הינה מכונת קפה Full Automatic המבוססת על פולי קפה טריים הנטחנים במקום בשילוב חלב טרי. המכונה מציעה מגוון רחב של משקאות קפה בלחיצת כפתור אחת כגון קפה אספרסו, קפה לאטה, קפוצ'ינו ועוד באיכות ובהקצפה ממש כמו של בריסטה מקצועי , עם אפשרות כיוון הקצפה ועוצמת קפה לפי טעם אישי.

  מכונת הקפה מיועדת לעסקים קטנים ובינוניים בצריכה של 30-60 כוסות ביום ( 5 עד 8 קילו פולי קפה בחודש) ולשימוש עצמי (Self Service). היא קלה להפעלה וניתן להכין שתי כוסות קפה בו זמנית.

 2. מכונת קפה אוטומטית JURA X8

  מכונת קפה אספרסו מקצועית אוטומטית (Full Automatic) דגם X8 מבית חברת JURA השוויצרית.

  מכונת הקפה מבוססת פולי קפה טריים הנטחנים במקום והקצפת חלב בטכנולוגיה חדשנית Pulse Extraction Process (P.E.P.®) ומאפשרת הכנת 21 סוגי משקאות קפה.

  מכונת הקפה מהירה, בעלת מנגנון טחינת קפה שקט, וחשוב לא פחות קלה לתפעול וניקוי.

  מכונת הקפה מיועדת לעסקים ומשרדים בהם צריכת הקפה גבוהה מ 80 כוסות ביום (מעל 15 ק"ג פולי קפה בחודש).

 3. מכונת קפה אוטומטית Dr. Coffee F11

  מכונת קפה אספרסו מקצועית Dr. COFFEE דגם F11 הינה מכונת קפה אוטומטית (Full Automatic) מתקדמת ואידיאלית למשרדים, המביאה את מיטב הטכנולוגיה הקיימת כיום בתחום חווית הקפה עם ממשק חכם ונוח במיוחד ומסך טאצ' אינטואיטיבי.

  מכונת הקהפה מבוססת על פולי קפה טריים הנטחנים במקום ומערכת הקצפת חלב טרי וכוללת תפריט משקאות קפה עשיר בלחיצת כפתור ויכולת הגדרה ושמירת סוגי המשקאות בהתאמה אישית.

   מכונת הקפה מיועדת לעסקים ומשרדים בינוניים לצריכת קפה של כ 30 כוסות ביוום    (5 ק"ג פולי קפה בחודש).

 4. מכונת קפה אוטומטית Nuova Simonelli Prontobar

  מכונת קפה אספרסו דגם Prontobar הינה מכונה אוטומטית (Full Automatic) מבית Nuova Simonelli האיטלקית.

  מכונת הקפה מבוססת פולי קפה טריים הנטחנים במקום והקצפת חלב, המאפשרת הכנה עצמית של מגוון משקאות קפה בלחיצת כפתור באיכות של הקצפה מקצועית.

  מכונת קפה Prontobar קלה להפעלה ולתחזוקה. בעלת מקציף חלב (קפוצ'ינטור) אוטומטי וכן מקציף חלב ידני (סטימר) המאפשר הכנת משקאות מבוססי חלב ממש כמו בבית קפה.

  מכונת הקפה מיועדת לעסקים ומשרדים בהם צריכת הקפה גבוהה מ 50 כוסות ביום (מעל 10 קילו פולי קפה בחודש.  

 5. מכונת קפה אוטומטית Carimali Armonia soft

  מכונת אספרסו Full Automatic מבית Carimali האיטלקית הינה מכונת קפה המבוססת על פולי קפה טריים הנטחנים והקצפת חלב טרי המאפשרת הכנה עצמית של מגוון משקאות קפה בלחיצת כפתור. 

  המכונה מיועדת במיוחד לעסקים גדולים, חברות הייטק גדולות עם מספר מטבחונים בכל אתר ומתאימה לצריכה גבוהה של קפה בפרק זמן קצר. מתאימה לצריכה של למעלה מ 130 כוסות ביום (מעל 20 קילו פולי קפה בחודש) . היא קלה להפעלה וניתן לבצע שתי כוסות קפה בו זמנית.

  המכונה מאפשרת הוצאת חלב חם/קר מוקצף בנפרד. ניתן להוסיף מתקן לחימום כוסות ומקרר חלב וכן אפשרות להפעלת מוזיקת רקע בעת הוצאת משקאות לקבלת אוירה נעימה בסביבת הקפה.

 6. מכונת קפה אוטומטית Bianchi Gaia

  מכונת קפה  Bianchi Gaia הינה מכונת קפה Full automatic המבוססת על פולי קפה טריים הנטחנים במקום ומשולבת אבקות חלב ושוקו. המכונה מציעה מגוון משקאות קפה איכותיים וטעימים כגון אספרסו, קפוצ'ינו, שוקולטה ועוד בלחיצת כפתור אחת . המכונת מלווה בתצוגת LCD  והינה קלה להפעלה ונוחה לשימוש.

  מכונת קפה Bianchi Gaia  מתאימה במיוחד לאתרים ולמשרדים בהן צריכת הקפה גבוהה ומאפשרת הכנת 60-95 כוסות קפה בשעה. עם מכונת Gaia כולם נהנים במשרד. אין כמו להתחיל את הבוקר עם כוס קפה איכותית ולהתפנק אחר הצהריים עם שוקולטה חמה וקטיפתית.

 1. מכונת קפה קפסולות Capitano Multicap

  מכונת אספרסו Multicap מבית קאפיטנו איטליה מבוססת קפסולות תואמי נספרסו, בעלת שני ראשי מיצוי להכנת שתי כוסות קפה אספרסו בו זמנית. למכונה מנגנון הקצפת חלב ( STEAMER) ומים חמים להכנת משקאות על בסיס חלב כגון קפוצ'ינו, לאטה ומקיאטו.

  מכונת אספרסו מולטיקאפ מיועדת למגוון בתי עסק, משרדים, אירועים וכנסים בצריכה של עד 1,000 קפסולות ביום!

 2. מכונת קפה מקצועית La Favorita

  מכונת קפה אספרסו La Favorita הינה מכונה מקצועית ידנית, חזקה ומדויקת, מבית La Favorita ומאפשרת הכנת סוגי משקאות קפה טעימים על בסיס פולי קפה איכותיים וטריים כגון אספרסו, ריסטרטו, אספרסו כפול, קפוצ'ינו, לאטה, ממש כמו בבית קפה. .

  מגיעה במגוון פתרונות על פי כמות צריכת הקפה החודשית:  1, 2 , 3 שלושה ראשים ומיועדת לעסקים גדולים, בתי מלון, כנסים ואירועים.

הצג כ- גריד תצוגה רשימה

פריטים 1-8 מ13

דף
לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד