אתר זה עושה שימוש בעוגיות בהתאם למדיניות הפרטיות לסגירה

פירוט החבילה

לחצו על מעבר לסל הקניות

 • פולי אספרסו עשירים וארומטיים 250 גרם

חבילת 4 מארזי פולי קפה
חבילת 4 מארזי פולי קפה

במלאי

90.00 ₪

פירוט

  חדשות טריות לחובבי הקפה – מהיום אפשר להנות מפולי קפה משובחים גם בבית

  יותר ויותר ישראלים מגלים את היתרונות שבשימוש במכונת אספרסו או מקינטה במטבח הביתי שלהם. בפרט בימים אלו בהם השהייה בבית אמנם גדלה משמעותית, אבל הצורך בקפה איכותי נותר כשהיה והוביל לחיפוש אחר פתרונות חדשים.

  הפתרון האולטימטיבי הינו בלנד הפולים של קפה עלית, שמעתה ניתן למצוא ברשתות השיווק ובאתר. מדובר בפולי קפה שלמים מובחרים, המיועדים למכונת אספרסו אוטומטית או מטחנה ביתית ומקינטה. כך מתקבל קפה ארומטי בטריות מקסימלית, בעל קרמה גבוהה ועושר רב של טעמים ומרקמים.

  הבלנד מורכב משילוב של פולים- 85% ערביקה ו-15% רובוסטה, באופן המותאם לצרכנים הישראלים, לטעם ולשיטות ההכנה המועדפות בבית. פולי הערביקה, שמקורם בדרום ומרכז אמריקה, מעניקים לקפה את הפירותיות, החמיצות והארומטיות, ופולי הרובוסטה, שמקורם ממטעים בדרום מזרח-אסיה, מספקים את העוצמה, החוזק והמלאות. כל זאת ליצירת קפה עשיר וארומטי, בעל איזון טעמים מושלם. 

  הבלנד פותח ע"י מומחי קפה עלית בהתאמה מיוחדת לחך הישראלי ומתאים במיוחד לשתייה עם חלב. בזכות הקלייה המקומית במפעל בישראל, הזמן שעובר מקליית הקפה ועד לטחינתו בבית הינו קצר ביותר וממנו מתקבל הקפה הטרי ביותר.

  מעתה, ניתן להנות מבלנד מדויק ואיכותי של פולים קלויים, לשימוש במכונות קפה טוחנות אוטומטיות, או לטחינה ביתית ושימוש במקינטה.