35 מוצרים
סה"כ:

תנאי שימוש

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של שטראוס קפה בי וי (להלן בהתאמה: "האתר" ו-"שטראוס") הפעיל בכתובתwww.cafe-elite.co.il  תנאי שימוש ורכישה אלה מגדירים את זכויותיך וחובותיך בעת השימוש באתר ובעת הזמנת  המוצרים המוצעים בו. קרא תנאים אלה בקפידה, מפני שהם מהווים הסכם מחייב בינך לבין האתר. השימוש באתר ו/או הזמנת מוצרים מתוכו, מעידים על הסכמתך לתנאים אלה ולתנאים נוספים המופיעים באתר, לרבות מדיניות הפרטיות והוראות נוספות שייתכן ויופיעו במהלך השימוש באתר (כולם ביחד להלן: "המסמכים המחייבים"). התנאים מנוסחים בלשון זכר לצרכי נוחות בלבד והם מתייחסים, כמובן, גם לנשים. תנאים אלה חלים על השימוש באתר ובשירותים הכלולים בו באמצעות כל מחשב או מכשיר תקשורת אחר (כדוגמת טלפון סלולארי, מחשבי כף יד למיניהם וכיו"ב). כמו כן הם חלים על השימוש באתר, בין באמצעות רשת האינטרנט ובין באמצעות כל רשת או אמצעי תקשורת אחרים.

השירות באתר

האתר מציג ומציע למכירה קפסולות קפה מתוצרת שטראוס עבור מכונות מסוג נספרסו. האתר עשוי להציע באתר מוצרים נוספים למכירה מתוצרת קבוצת שטראוס וכן עשוי להציע למכירה מוצרים המיוצרים גם על ידי צדדים שלישיים ונותני שירותים נוספים. המוצרים המוצעים למכירה עשויים להשתנות מעת לעת ומלאי המוצרים כולם או חלקם עשוי להיות מוגבל.

כל ההזמנות המבוצעות דרך האתר נעשות בכפוף למפורט בתנאים אלה (להלן: "השירות"). בכל שאלה הנוגעת לאתר, מוצרים המופיעים בו, הזמנות וברורים, תוכל לפנות אלינו באמצעות שירות הלקוחות ונשוב אליך בהקדם.

אנו נספק לך את המוצרים שהזמנת באתר לאחר שהושלם תהליך הרכישה, בתנאי שהמוצר שהזמנת מצוי במלאי ובבעלותך כרטיס אשראי  תקף שניתן לחייבו ולסולקו בישראל וחברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את עסקת הרכישה שביצעת.

על אף האמור, אנו רשאים שלא לאפשר ללקוח מסוים לרכוש מוצרים באתר, גם אם הזמין בעבר מוצרים באמצעות האתר. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, אנו רשאים לבטל את זכאותך לבצע עסקאות באתר בכל אחד מהמקרים הבאים:

 • אם בעת ההרשמה באתר מסרת במתכוון פרטים שגויים;
 • אם ביצעת מעשה או מחדל, הפוגעים או עלולים לפגוע באתר, או בשטראוס, או בצדדים שלישיים כלשהם, לרבות לקוחותיה, עובדיה וספקיה של שטראוס;
 • אם השתמשת בשירותי האתר לביצוע מעשה הנחזה כבלתי חוקי על-פי דיני מדינת ישראל או כדי לאפשר, להקל, לסייע או לעודד ביצועו של מעשה כזה;
 • אם הפרת את תנאי הסכם זה, תנאיו של אחד מהמסמכים המחייבים או תנאיו של כל שירות מקוון אחר שיציע האתר;
 • אם אתה חייב כספים לנו או לחברות הקשורות עימנו ולא פרעת את חובך, למרות שחלף המועד לתשלומו;
 • אם כרטיס האשראי שברשותך נחסם או הוגבל לשימוש בדרך כלשהי.

אם חברת כרטיסי האשראי לא אישרה את חיובך, לא נהיה חייבים לספק לך את המוצרים שהזמנת. במקרה זה ניצור איתך קשר, ונמנע מחיוב כרטיס האשראי שלך או מחשבון הפייפאל. אם חויבת בטעות, הינך מתבקש להודיע לנו ואנו נדאג לזיכוי מתאים.

ביצוע רכישה

לאחר שהוספת מוצרים לסל הקניות שלך, עליך להזין בטופס המקוון המיועד לכך בתהליך ההזמנה את הפרטים הבאים: שם פרטי, שם משפחה, ת.ז., מספר נייד, טלפון וכתובת דואר אלקטרוני בנוסף יש למלא את פרטי כתובת מקום האספקה: ישוב, רחוב, מספר בית. השדות שיסומנו במפורש אינם מחייבים מילוי. עליך למסור רק פרטים נכונים, מדויקים ומלאים על מנת למנוע ככל האפשר תקלה במשלוח. אתה מאשר בזאת את נכונות הפרטים שמסרת (במידה ונמסרו בטעות פרטים שאינם נכונים, תתכן בעיה באספקת ההזמנה או אי אספקתה בזמן כפי שמפורט בתנאי ההספקה). שטראוס לא תעשה בפרטיך כל שימוש, אלא בהתאם למדיניות הפרטיות של האתר אשר מהווה חלק בלתי נפרד מתנאי שימוש אלה.

מוצרים

שטראוס רשאית לשנות בכל עת, לפי ראות עיניה, את היצע ומגוון המוצרים באתר. אשר על כן, העובדה שמוצר מסוים הוצע למכירה באתר במועד כלשהו אינה מבטיחה שיוצע למכירה גם בעתיד. שטראוס אינה מתחייבת להיקף, זמינות או מגוון מינימלי של מוצר כלשהו. אם אזל אחד מהמוצרים שהזמנת מהמלאי, שטראוס מתחייבת להודיעך על כך באמצעות הטלפון או כתובת הדוא"ל שמסרת ושומרת לעצמה את הזכות להציע לך מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומה. אם תקבל את הצעתנו, הזמנתך תעודכן מחדש. אם תסרב לקבל מוצר חלופי, שטראוס תבטל את הזמנתך ותזכה את כרטיס האשראי שלך.

סל הקניות

מוצרים שאתה מעונין להזמין באתר יישמרו בסל הקניות עד להשלמת תהליך ההזמנה. לתשומת לבך: כי יתכן שאם התחלת בביצוע הזמנה ולא השלמת אותה, פרטי הזמנתך לא יישמרו בסל הקניות ולא יוצגו בפניך בעת ביקורך הבא באתר.

פרטים אישיים

אם בעת ביצוע ההזמנה תמסור פרטים שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו לכתובת המבוקשת. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הפרטים האישיים שמסרת ותמסור בעת ההזמנה ישמרו במאגר הצרכנים של שטראוס גרופ בע"מ שמספרו: 369753 אינך חייב לפי חוק למסור לנו פרטים אלה, אולם לא נוכל לטפל בהזמנתך בלעדיהם.

פרטי כרטיס האשראי אינם נשמרים במאגר.

דיוור שיווקי

לאחר שמסרת את פרטיך באתר ובמידה ונתת את הסכמתך לקבלת דיוור שיווקי, שטראוס תהא רשאית, אך לא חייבת, להציג או לשלוח לך עדכונים, בדואר אלקטרוני, בפקס ובמסרונים (SMS) ובכלל זה עדכוני תוכן, מידע על שירותיה ומוצריה, כמו גם שירותים ומוצרים של אחרים, מבצעים, חידושים באתר ודברי פרסומת, כמשמעות הדברים בסעיף 30א. לחוק התקשורת (בזק ושידורים), התשמ"ב – 1982. בכל עת, תוכל לחזור בך מהסכמתך ולהודיע לשטראוס על סירובך לקבל דברי פרסומת, דרך כלל או מסוג מסוים, על-ידי משלוח הודעת סירוב. הדרך למשלוח הודעת הסירוב תפורט בדברי הפרסומת שתשלח שטראוס ו/או מי מטעמה. הדיוור השיווקי עשוי להישלח מכל אחת מחברות הבת בקבוצת שטראוס לרבות שטראוס גרופ בע"מ, שטראוס מים בע"מ וכיו"ב.

מועדי אספקה

 

באזור המרכז (כמצויין מטה בסעיף "זמני אספקה" ) עד 48 שעות ממועד השלמת הרכישה של המוצרים באמצעות האתר, תקבל הודעת SMS למכשיר הנייד שמסרת, המפרטת את מועד האספקה של המוצרים (בהתאם לאזור מגוריך).. המוצרים שהוזמו באמצעות האתר ישלחו באמצעות חברת ההפצה "באזזר" (להלן: "חברת ההפצה") לכתובת למשלוח שמסרת בעת ביצוע ההזמנה. משלוחים לאזור הערבה ומעבר לקו הירוק יתבצעו באמצעות דואר ישראל ללא הודעת סמס על זמן האספקה.

המוצרים יישלחו בכפוף לאזורי החלוקה וחלונות זמן האספקה של חברת ההפצה ודואר ישראל, ובכפוף לטיב ולתנאי השירות, כמפורט להלן:

זמני האספקה:

אזור המרכז -מחיפה והקריות בצפון ועד באר שבע בדרום לא כולל באר שבע (כולל אזור ירושלים ומודיעין) – עד 3 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה.

צפונית לחיפה והקריות- עד 5 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה.

באר שבע ודרומה - עד 5 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה.

אזור הערבה, אזורים מעבר לקו ירוק וכפרים – עד 7 ימי עסקים ממועד ביצוע ההזמנה (משלוח ע"י דואר ישראל).

מובהר כי מועדי האספקה באמצעות חברת ההפצה ובאמצעות דואר ישראל אינם בשליטתה של שטראוס. הנך מצהיר בזאת כי לא תהיה לך כל טענה נגד שטראוס עקב שיבושים ו/או עיכובים באספקה.

שטראוס לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה, כדוגמת תקלות, עיכובים, שביתות, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני.

.

מחירים

כל המחירים באתר מופיעים לצד המוצרים ונקובים בשקלים חדשים. המחירים כוללים מע"מ, אם הוא חל לפי הדין.

מחירי המוצרים אינם כוללים את דמי המשלוח בסך של 25 ₪ למשלוח.

שטראוס רשאית לעדכן את מחירי המוצרים באתר מעת לעת ובלא צורך בהודעה מוקדמת. המחיר התקף ביחס להזמנה שביצעת הוא המחיר שהתפרסם בעת שהשלמת את תהליך ההזמנה (הכולל את מסירת פרטי כרטיס אשראי). אם עודכנו המחירים לפני שהושלם תהליך ההזמנה, תחויב לפי המחירים המעודכנים.

לתשומת לבך: למרות שאנו מקפידים לבדוק את המחירים המופיעים באתר, לעתים עלולה לחול טעות שבעקבותיה יוצג באתר מחיר שגוי. במקרה זה נפנה אליך לאחר שביצעת את הזמנתך, נודיע לך מהו המחיר הנכון של המוצר ונאפשר לך לאשר כי אתה מבקש לרוכשו במחיר הנכון. אם תסרב לרכוש את המוצר במחירו הנכון – לא נהיה חייבים לספקו לך ובמקרה זה לא תהיינה לך טענות כלפי שטראוס.

שטראוס איננה מתחייבת שמחירי המוצרים באתר יהיו בהכרח הזולים ביותר, או שתנאי התשלום יהיו הנוחים ביותר.

 

תשלום ותנאי תשלום

התשלום עבור המוצרים יתבצע באתר באמצעות כרטיס אשראי. עליך למסור את מספר כרטיס האשראי, תעודת הזהות של בעל הכרטיס, סוג הכרטיס ואת תוקפו. שטראוס שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את השימוש באמצעי תשלום כלשהו באתר, להתיר שימוש באמצעי תשלום נוספים ולהחיל הסדרי תשלום שונים על סוגי כרטיסי האשראי או אמצעי התשלום, ששטראוס תכבד.

לאחר שהזנת את פרטי כרטיס האשראי, יישלחו אליך אישור הזמנה באמצעות הדואר האלקטרוני על קליטת פרטי הזמנתך וכן חשבונית /קבלה על  ההזמנה.

אם יתברר שכרטיס האשראי שלך אינו תקף, או שחברת כרטיסי האשראי איננה מכבדת את העסקה, או שהמוצר המבוקש איננו מצוי במלאי שבידיה, שטראוס תיצור איתך קשר לשם השלמת העסקה או ביטולה.

אם השימוש בכרטיס האשראי אושר על-ידי חברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו, תימסר לך הודעה מתאימה על-כך וחשבונך יחויב בעלות.

מבצעים, הטבות והנחות

שטראוס רשאית להציע באתר מבצעים, הטבות והנחות. שטראוס רשאית בכל עת להפסיק מבצעים, הטבות והנחות אלה, להחליפם או לשנותם, בלא צורך לתת כל הודעה מוקדמת על כך.

לתשומת ליבך: אין לך זכות קנויה ליהנות ממבצעים, הטבות והנחות באתר. כל שינוי בפרטי הזמנתך או במחירה, תהיה סיבתו אשר תהיה, יגרור אחריו בדיקה מחודשת של זכאותך למבצע, הטבה או הנחה. כך, לדוגמה, אם רכשת מוצר והיית זכאי לקבלת הטבה בגין רכישתו, אולם מוצר זה לא נמצא במלאי, לא תהיה זכאי לאותה הטבה.שטראוס לא תהיה מחוייבת לספק לך את אותה הטבה.

אם החלפת מוצר, שרכישתו לוותה במבצע, במוצר חלופי שאינו מזכה במבצע, לא תהיה זכאי להטבה שנלוותה לרכישת המוצר המקורי.

דוגמאות אלה אינן ממצות את השינויים האפשריים בזכאותך למבצעים, הטבות או הטבות באתר. 

ביטול עסקה ומדיניות החזרת מוצרים

ניתן לבטל עסקה עד 14 ימים מקבלת המוצר. במקרה שאתה מעוניין לבטל את העסקה, תוכל לפנות אל שירות הצרכנים של שטראוס. אם סיבת ביטול העסקה היא עקב פגם או אי-התאמה, לא ייגבו דמי ביטול, והמוצר יוחזר על חשבון שטראוס.

חשוב לדעת שעל המוצר לחזור באריזתו המקורית בלבד.

תמונות להמחשה בלבד

תמונות המוצרים באתר מוצגות לצורכי המחשה בלבד. בנוסף, ייתכנו הבדלים במראה, בגוון, בגודל,  וכיו"ב בין המוצר, כפי שהוא מוצג באתר, לבין המוצר במציאות. אין בכך כדי להטיל על שטראוס, או מי מטעמה, אחריות כלשהי.

אחריות למוצרים

שטראוס עושה כמיטב יכולתה לספק לך מוצרים איכותיים ובמועד. אם אתה סבור כי המוצרים שרכשת באמצעות האתר לוקים בפגם כלשהו, אנא פנה לשירות הלקוחות בטלפון 073-2003298, שעות עבודת שירות הלקוחות הינן ימים א'-ה' בין השעות 08:30-18:30, יום ו' 08:30-13:00.

השימוש באתר

הנך רשאי להשתמש בתכני האתר (להבדיל מעסקאות שאתה מבצע באמצעותו) באופן אישי ובלתי מסחרי בלבד, בכפוף לתנאים אלו. אין להשתמש באתר באופן אחר, אלא אם קיבלת את הסכמתה המפורשת של שטראוס לכך, מראש, בכתב ובכפוף לתנאי ההסכמה (אם תינתן). האחריות לשימוש באתר ולכל תוצאה הנובעת ממנו, חלה עליך בלבד:

 • הנך רשאי להשתמש בשירותי האתר למטרות חוקיות בלבד;
 • אין להעתיק ולהשתמש, או לאפשר לאחרים להשתמש, בכל דרך אחרת בתכנים מתוך האתר, לרבות באתרי אינטרנט אחרים, בפרסומים אלקטרוניים, בפרסומי דפוס וכיו"ב, לכל מטרה אחרת;
 • אין להפעיל או לאפשר להפעיל כל יישום מחשב או כל אמצעי אחר, לרבות תוכנות מסוג Crawlers, Robots וכדומה,לשם חיפוש, סריקה, העתקה או אחזור אוטומטי של תכנים מתוך האתר. בכלל זה, אין ליצור ואין להשתמש באמצעים כאמור לשם יצירת לקט, אוסף או מאגר שיכילו תכנים מהאתר;
 • אין להציג תכנים מהאתר בתוך מסגרת (Frame), גלויה או סמויה;
 • אין להציג תכנים מהאתר בכל דרך שהיא – ובכלל זה באמצעות כל תוכנה, מכשיר, אביזר או פרוטוקול תקשורת – המשנים את עיצובם באתר או מחסירים מהם תכנים כלשהם ובפרט פרסומות ותכנים מסחריים;
 • אין לקשר לאתר מכל אתר המכיל תכנים פורנוגראפיים, תכנים המעודדים לגזענות או להפליה פסולה, או המנוגדים לחוק, או שפרסומם מנוגד לחוק או המעודדים פעילות המנוגדת לחוק;
 • אין לקשר לתכנים מהאתר, שאינם דף הבית של האתר ואין להציג, או לפרסם תכנים כאמור בכל דרך אחרת, אלא אם הקישור העמוק יהיה לדף אינטרנט באתר במלואו וכפי שהוא (AS IS), כך שניתן יהיה לצפות ולהשתמש בו באופן הזהה לחלוטין לשימוש ולצפייה בו באתר. במסגרת זו, חל איסור לקשר לתכנים מהאתר, במנותק מדפי האינטרנט שבהם הם מופיעים באתר (לדוגמה: אסור לקשר במישרין לתמונה או לקובץ גרפי באתר, אלא לעמוד המלא שבו הם מופיעים). כמו כן על כתובתו המדויקת של דף האינטרנט באתר להופיע במקום הרגיל המיועד לכך בממשק המשתמש, לדוגמה: בשורת הכתובת (Status bar) בדפדפן של המשתמש. אין לשנות, לסלף או להסתיר כתובת זו ואין להחליפה בכל כתובת אחרת;
 • שטראוס רשאית להורות לך לבטל כל קישור עמוק כאמור לפי שיקול דעתה הבלעדי. במקרה זה תבטל את הקישור העמוק לאלתר ולא תהיה לך כל טענה, דרישה או תביעה כלפי שטראוס בעניין זה.

האחריות לשימוש באתר

השימוש באתר נעשה באחריותך הבלעדית והמלאה.

השירות באתר ניתן לשימוש כמות שהוא (AS IS). לא ניתן להתאימו לצרכיו של כל אדם ואדם. לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי שטראוס בגין תכונות השירות, יכולותיו, מגבלותיו או התאמתו לצרכיך ודרישותיך.

שטראוס עושה מאמץ לספק לך שירות תקין ובאיכות גבוהה. יחד עם זאת, שטראוס אינה מתחייבת שהשירות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו או בלא הפסקות, יתקיים בבטחה וללא טעויות, ויהיה חסין מפני גישה בלתי-מורשית למחשבי שטראוס, נזקים, קלקולים, תקלות או כשלים – לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת לאתר – אצל שטראוס או אצל מי מספקיה.

אבטחת מידע

המידע באתר מאובטח ומוגן על פי תקן PCI בינלאומי, כמו כן, שטראוס מיישמת באתר מערכות ונהלים לאבטחת מידע. בעוד שמערכות ונהלים אלה מצמצמים את הסיכונים לחדירה בלתי-מורשית למחשבי האתר, אין בהם בטחון מוחלט. לכן, שטראוס לא מתחייבת שהשירותים באתר יהיו חסינים באופן מוחלט מפני גישה בלתי-מורשית למידע המאוחסן בהם.

קישורים ומידע מסחרי פרסומי באתר

במסגרת הביקור באתר יכול שיוצג בפניך מידע מסחרי-פרסומי. מקורו של מידע כאמור יכול שיהיה משטראוס ויכול שיהיה מצדדים שלישיים. במקרים בהם מקורו של מידע זה יהא מצדדים שלישיים, שטראוס אינה יכולה לערוב לאמינות ולדיוק המידע האמור, לפיכך לא תוכל לבוא לשטראוס בכל טענה, דרישה או תביעה בגין אובדן, הפסד או נזק ישירים או עקיפים הנובעים מהסתמכות או שימוש במידע הניתן באתר ואשר מקורו מצדדים שלישיים.

ככל שיש באתר קישוריות ("לינקים") לאתרים אחרים שאינם מנוהלים ומופעלים על-ידי שטראוס, לא תישא שטראוס באחריות לתוכנם של אותם אתרים ולמידע המתפרסם בהם, לרבות שלמותו, דיוקו, עדכניותו ונכונותו, או לכל פרט אחר הקשור בהם. שטראוס לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף, כספי או אחר, שייגרם לך כתוצאה משימוש או הסתמכות על תוכנם של האתרים שתגיע אליהם באמצעות האתר.

הפרה ושיפוי

מבלי לגרוע מהוראות כל דין והסכם זה, אתה מתחייב לשפות ולפצות את שטראוס, עובדיה, מנהליה או מי מטעמה, בכל מקרה שבו תפר את תנאים אלה, או תפעל בקשר עם האתר בניגוד להוראות כל דין. שיפוי כאמור יכסה כל הוצאה, תשלום, הפסד, אבדן רווח או כל נזק אחר, ישיר או עקיף, ממוני או לא ממוני, שייגרמו לשטראוס, עובדיה, מנהליה או מי מטעמה, לרבות הוצאות משפט ושכ"ט עורכי דין.

קניין רוחני

כל זכויות הקניין הרוחני באתר, לרבות הפטנטים, זכויות היוצרים, המדגמים והסודות המסחריים, הינם רכושה של שטראוס בלבד, או של צדדים שלישיים אחרים, שהרשו לשטראוס להשתמש בהם.

אין להעתיק, לשנות, לפרסם, להפיץ, לשווק, לתרגם, להציג בפומבי, להעביר לציבור או להעמיד לרשותו, לעבד, ליצור או לעשות יצירות נגזרות, למכור, להשכיר או לעשות כל שימוש מסחרי בכל חלק מן הנ"ל, לרבות תמונות, קבצים גראפיים, טקסטים וקוד-מחשב, בין על ידך ובין באמצעות או בשיתוף צד שלישי, בכל דרך או אמצעי בין אם אלקטרוניים, ממוחשבים, מכאניים, אופטיים, אמצעי צילום או הקלטה, או בכל אמצעי ודרך אחרת, בלא קבלת הסכמה בכתב ומראש משטראוס או מבעלי הזכויות האחרים, לפי העניין ובכפוף לתנאי ההסכמה (ככל שתינתן).

אין לעשות כל שימוש מסחרי בנתונים המתפרסמים באתר, בבסיס הנתונים באתר, ברשימות המוצרים ובעיצובם והשירותים המופיעים באתר או בפרטים אחרים המתפרסמים באתר בלא קבלת הסכמתה של שטראוס מראש ובכתב.

פרטיות

שטראוס מכבדת את פרטיותך בעת השימוש באתר. מדיניות הפרטיות העדכנית של האתר נמצאת בכל עת כאן. והיא מהווה חלק בלתי נפרד מתנאי שימוש אלה. הואיל ומדיניות הפרטיות יכולה להשתנות מדי פעם, מומלץ שתתעדכן במסמך המדיניות מעת לעת.

שינויים באתר והפסקת השירות

שטראוס יכולה לשנות מעת לעת את מבנה האתר, מראהו ועיצובו, את היקפם וזמינותם של השירותים בו ותהיה רשאית לשנות כל היבט אחר הכרוך באתר – והכל, בלא צורך להודיע לך על כך מראש. שינויים כאלה יבוצעו, בין השאר, בהתחשב באופי הדינאמי של האינטרנט ובשינויים הטכנולוגיים והאחרים המתרחשים בו. מטבעם, שינויים מסוג זה עלולים להיות כרוכים בתקלות ו/או לעורר בתחילה אי-נוחות וכיו"ב. לא תהיה לך כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי שטראוס בגין ביצוע שינויים כאמור ו/או תקלות שיתרחשו אגב ביצועם.

מבלי לגרוע מן האמור לעיל רשאית שטראוס להפסיק בכל עת את מתן השירותים באתר, כולם או מקצתם לפי שיקול דעתה הבלעדי.

שינויים בתנאי השימוש

שטראוס רשאית לשנות מעת לעת את תנאי השימוש או כל אחד מתנאי השימוש. אם יבוצעו בתנאי שימוש אלו או במסמכים המחייבים שינויים מהותיים, תפורסם על-כך הודעה בעמוד הבית של האתר לפני כניסת השינויים לתוקף. המשך השימוש באתר לאחר השינוי בתנאים מעיד על הסכמתך לתנאים החדשים. אם אינך מסכים עם מי מהתנאים החדשים, עליך לחדול מלעשות שימוש נוסף באתר. בכל עת תוכל לעיין בתנאים העדכניים באמצעות לחיצה על הקישור המתאים באתר.

דין וסמכות שיפוט

הדין החל על השימוש באתר, על רכישה באמצעותו ועל הסכם זה, הוא הדין הישראלי בלבד, אולם לא תהיה תחולה לכללי ברירת הדין הבינלאומי הקבועים בהם. כל מחלוקת שתתגלה בין הצדדים לרבות מחלוקת בקשר עם השימוש באתר ו/או בקשר עם תנאי שימוש ורכישה אלה, תהיה סמכות השיפוט הבלעדית נתונה לבתי-המשפט המוסמכים במחוזות תל-אביב והמרכז בישראל.

תנאים ממצים

תנאים אלה ממצים אל כל המוסכם בינך לבין שטראוס בקשר עם הזמנת מוצרים מהאתר והשימוש באתר.

תקנון פעילות GETT

 1. הגדרות

למונחים הבאים בתקנון תהא ההגדרה המפורטת לצידם להלן:

"קפה עלית"                  שטראוס קפה בי.וי. שכתובתה רח' הסיבים 49, קריית מטלון, ת.ד. 194, פתח תקווה.

"ההצעה"                     הזמנת "קוביה" בעמוד ייעודי באתר הפעילות לכתובת באזורי החלוקה כהגדרתם להלן, אשר תגיע עם משלוח עד שעה מרגע קבלת ההזמנה והכל כמפורט בתקנון זה.

"משתתף"                     ההצעה זמינה לכל מי שמבקש להזמין קוביה לכתובת באזורי החלוקה, באמצעות אתר הפעילות בתקופת הפעילות כמפורט בתקנון זה.

"אתר הפעילות"            עמוד ייעודי באתר קפסולות קפה עלית בכתובתhttp://elite-coffee.co.il/74457-Gett

"קוביה"                       קוביה שמכילה קפסולות של קפה עלית מסוגי של קוביה עוצמתית או קוביה קלאסית בלבד.

"אזורי חלוקה"              תל אביב-יפו, גבעתיים, בני ברק ,רמת גן.

"תנאי שימוש Gett"     תנאי השימוש של שירות Gett Delivery  המפורטים בכתובת https://s3.amazonaws.com/tu.gett.com/il/delivery4business_tou.html

 1. תקופת הפעילות
  1. הפעילות תיערך בתאריכים ובשעות כדלקמן:
   • 4.17 בין השעות 9:00-13:00
   • 4.17 בין השעות 9:00-13:00
   • 4.17 בין השעות 17:00-21:00
   • 4.17 בין השעות 17:00-21:00
   • 4.17 בין השעות 17:00-21:00
   • 4.17 בין השעות 11:00-21:00

(להלן: "תקופת הפעילות")

2. מובהר בזאת כי קפה עלית, תהא רשאית להאריך ו/או לקצר את תקופת הפעילות על פי שיקול דעתה הבלעדי.

 1. ההצעה
  1. ההצעה הינה לרכישה של קוביה באמצעות אתר הפעילות, תוך הזנת כתובת משלוח בתוך אזורי החלוקה, אשר תגיע עד שעה מקבלת ההזמנה.
  2. השימוש באתר הפעילות כפוף לתנאי השימוש כמופיע באתר קפה עלית בכתובת http://elite-coffee.co.il/44316-capsules
  3. שליחת הקוביה תיעשה על ידי שירות Gett Delivery והינה כפופה לתנאי השימוש של Gett.
  4. המשתתף אינו חייב להסכים לאמור בתקנון ואולם אם אינו מסכים עליו להימנע מלנצל את ההצעה.
  5. המועד למשלוח הקוביה ייספר החל מעת קבלת ההזמנה במערכות קפה עלית ו .Gett Delivery
  6. קפה עלית ביחד עם שירות Gett Delivery , יעשו כמיטב יכולתן להגיע עד שעה, אך יש לקחת בחשבון שייתכנו נסיבות שאינן בשליטתן אשר עלולות לגרור עיכוב במסירת המשלוח.   
  7. קפה עלית ו/אוGett Delivery לא יהיו אחראיות לעמוד במועדי המשלוח במידה והוזנה כתובת חסרה ו/או לא מדויקת ו/או לא נכונה ו/או במקרה שלא הוזנו פרטי הלקוח באופן מלא ומדויק.
  8. Gett Delivery יעדכנו באמצעות מספר הטלפון הנייד שמסר הלקוח על מועד הגעת השליח.
  9. על מנת לקבל את המשלוח יש לדאוג לנציג מורשה בכתובת שנמסרה במועד שנקבע למסירת הקוביה. קפה עלית ו/או Gett Delivery לא יהיו אחראיות לעמידה בזמנים במקרה שלא היה מענה בכתובת המשלוח.
  10. קפה עלית שומרת לעצמה את הזכות לשנות כל הוראה מהוראות תקנון זה בכל עת ובלא צורך בהודעה על כך, מעבר לפרסום הנוסח העדכני של התקנון באתר הפעילות. האחריות להכרת התקנון כפי שיהיה מעת לעת חלה על המשתתף.
 2. כללי
  1. תקנון הפעילות ניתן לעיון באתר הפעילות.
  2. בביצוע הזמנה ומימוש ההצעה מסכים, מאשר ומצהיר המשתתף כי קרא את התקנון ומקבל עליו את הוראותיו וגם אם לא קרא את התקנון מסכים המשתתף כי תקנון זה יחול עליו ויחייבו לכל דבר ועניין.
  3. קפה עלית או מי מטעמה אינה אחראית ולא תהיה אחראית באופן כלשהו לפעילותן התקינה של רשת האינטרנט, החשמל, או כל אמצעי תשתית או תקשורת אחר, על כל רכיביהן ולא תשא באחריות להפסקות, הפרעות, ניתוקים, נזקים, הוצאות, מניעת רווח וכיו"ב, אשר יגרמו למשתתף בקשר עם השתתפות בפעילות, במישרין או בעקיפין. במידה ופרטי ההזמנה לא נקלטו בשל כשל באחד מאלה, קפה עלית לא תהיה אחראית לאספקת הקוביה ו/או למתן פיצוי כלשהו.
  4. ארעה תקלה, מכל סוג שהוא, לרבות אך לא רק, ברשת התקשורת ו/או באתר הפעילות, שיש בה כדי להשפיע במישרין או בעקיפין על האפשרות למימוש ההצעה בכל אופן שהוא, ו/או כדי למנוע מבעד מי שמעוניין מלממש את ההצעה, לא תהא למשתתפים כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כלפי קפה עלית.
  5. קפה עלית רשאית להפסיק או לבטל את הפעילות או לשנות את תנאיה בתקנון זה, מכל סיבה שהיא, על פי שיקול דעתה הבלעדי.

פנה אלינו

הנך מוזמן לפנות אלינו בכל שאלה בנוגע לאתר, למוצרים ולשירותים המוצעים בו בדף צור קשר המופיע באתר ואנו נשתדל לטפל בפנייתך בכל ההקדם.